O nas

CONVAR2993
Jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem, świadczącym usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego na terenie całego kraju.

Działamy nieprzerwanie od 1992 roku i z sentymentem wspominamy początki naszej aktywności w tej branży, kiedy zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia, przewożąc ładunki samochodem ciężarowym marki Jelcz.

Wraz z upływem lat firma Drawa dynamicznie się rozwijała, poszerzała i modernizowała swój park transportowy, powiększała stan zatrudnienia, zakres świadczonych usług i elastycznie dostosowywała się do zmieniających się wymagań rynkowych i wciąż rosnącej konkurencji.

Zrealizowaliśmy kilka tysięcy zleceń transportowych, przejechaliśmy kilkadziesiąt tysięcy km i przewieźliśmy kilkaset ton ładunków.

Te ponad 20 lat doświadczenia w branży niech stanowi dla Państwa potwierdzenie i gwarancję naszej niezawodności, profesjonalizmu, terminowości i wysokiej odpowiedzialności za powierzone nam ładunki.
Chcemy być i jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym, zorientowanym na ciągły rozwój i dostarczanie najwyższych standardów obsługi.
Dziś naszą specjalnością i priorytetem działania jest przede wszystkim transport ponadgabarytowy (określany również jako transport ponadnormatywny).
Realizujemy także transport maszyn, transport niskopodwoziowy, specjalistyczny, przewóz ładunków sypkich, hds, a także świadczymy usługi dźwigowe (długofalowa dzierżawa lub jednorazowy wynajem dźwigów i innych maszyn budowlanych) oraz usługi sprzedaży i wynajmu płyt drogowych.

Dlaczego poza tym warto z nami podjąć współpracę?
– mamy dobrze wyszkoloną, doświadczoną i samodzielną kadrę kierowców-operatorów, którzy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i świadectwa kwalifikacji,
- dysponujemy wysokiej klasy pojazdami (VOLVO, SCANIA, MERCEDES), które są niezawodne, zadbane i systematycznie serwisowane,
- posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych oraz licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy,

- jesteśmy objęci ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu krajowym na sumę gwarancyjną 250 000 USD.

Mając nadzieję, że zainteresowaliśmy Państwa profilem naszej firmy, serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny.
Porozmawiajmy – to nic nie kosztuje, a może być tylko początkiem bardzo udanej współpracy.
Zapraszamy!